Päiväkoti Satulinna
Kitinojantie 51
60560 Halkosaari

Ryhmät, jotka käyttävät päiväkodin pääovea:

Ankkastukit     0444255461 ankkastukit.satulinna@seinajoki.fi

Tuulihatut       0444255434 tuulihatut.satulinna@seinajoki.fi

Lusikkaleivät   0444255275 lusikkaleivat.satulinna@seinajoki.fi

Sokeririnkelit  0444255411 sokeririnkelit.satulinna@seinajoki.fi

Rusinapullat   0444255832 rusinapullat.satulinna@seinajoki.fi

Korvapuustit 0444181337 korvapuustit.satulinna@seinajoki.fi

Ryhmät, jotka käyttävät Puuhaamon ovea:

Pikkunisut 0444255458 pikkunisut.satulinna@seinajoki.fi

Mustikkamuffinssit 0444181431 mustikkamuffinssit.satulinna@seinajoki.fi

Ryhmät, jotka käyttävät Pikkumon ovea:

Kanelikierteet 0447541817 kanelikierteet.satulinna@seinajoki.fi

Pumpernikkelit 0444255712 pumpernikkelit.satulinna@seinajoki.fi