Seinäjoki, Ravitie 8 B
Maaseutupäällikkö Arja Ala-Luoma
YTA -alueen johtaminen
p. 050 570 6300, arja.ala-luoma@seinajoki.fi

Seinäjoki, Peräseinäjoen aluetoimisto, Keikulinkuja 1
Maaseutupäällikkö Ari Kivenmäki, p. 040 5250650, ari.kivenmaki@seinajoki.fi
Maaseutupäällikkö Arja Ala-Luoma, p. 050 570 6300, arja.ala-luoma@seinajoki.fi

Seinäjoki, Ylistaro-talo, Kaukolanraitti 5
Asiakkuuspäällikkö Matti Punkari
p. 050 380 1490, matti.punkari@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Marja-Leena Aspegren
p. 050 3096511, marja-leena.aspegren@seinajoki.fi

Kuortane, Keskustie 52
Maaseutupäällikkö Ari Kivenmäki
p. 040 5250650, ari.kivenmaki@seinajoki.fi

Lapua, Valtuustontie 1
Maaseutupäällikkö Ismo Rintala
p. 050 3549761, ismo.rintala@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Pirkko Kalliokoski
p. 044 4181904, pirkko.li.kalliokoski@seinajoki.fi

Ilmajoki, Asematie 5
Maaseutupäällikkö Kati Kaltiaisenaho
p. 044 419 1242, kati.kaltiaisenaho@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Helena Vaismaa
p. 044 418 1243 helena.vaismaa@seinajoki.fi

Isokyrö, Pohjankyröntie 136
Maaseutupäällikkö Eija Minni
p. 050 591 0445, eija.minni@seinajoki.fi