Maaseutupalveluiden päivystys ajalla 5.- 30.7.2021
Puh. 044 4191242
maaseututoimi@seinajoki.fi

Seinäjoki, Ravitie 8 B
Maaseutupäällikkö Arja Ala-Luoma
YTA -alueen johtaminen
p. 050 5706300, arja.ala-luoma@seinajoki.fi

Seinäjoki, Peräseinäjoen aluetoimisto, Keikulinkuja 1
Maaseutupäällikkö Ari Kivenmäki, p. 040 5250650, ari.kivenmaki@seinajoki.fi
Maaseutupäällikkö Arja Ala-Luoma, p. 050 5706300, arja.ala-luoma@seinajoki.fi

Seinäjoki, Ylistaro-talo, Kaukolanraitti 5
Asiakkuuspäällikkö Matti Punkari
p. 050 3801490, matti.punkari@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Marja-Leena Aspegren
p. 050 3096511, marja-leena.aspegren@seinajoki.fi

Kuortane, Keskustie 52
Maaseutupäällikkö Ari Kivenmäki
p. 040 5250650, ari.kivenmaki@seinajoki.fi

Lapua, Valtuustontie 1
Maaseutupäällikkö Ismo Rintala
p. 050 3549761, ismo.rintala@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Pirkko Kalliokoski
p. 044 4181904, pirkko.li.kalliokoski@seinajoki.fi

Ilmajoki, Asematie 5
Maaseutupäällikkö vs. Olli Harju
p. 044 4191242, olli,harju@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Helena Vaismaa
p. 044 4181243 helena.vaismaa@seinajoki.fi

Isokyrö, Pohjankyröntie 136
Maaseutupäällikkö Eija Minni
p. 050 5910445, eija.minni@seinajoki.fi