+
Tulosta
Etusivu

Uudet valinnat 1.8.2019 alkaen

26.4.2019, klo 10:56

Varhaiskasvatuksen aluejohtajan virkoihin valitut:

Raja-Aho Kaija, Ylistaro-Nurmon alue
Pesonen Päivi, Jouppi-Katajalaakson alue

Varhaiskasvatuksen opettajan virkoihin valitut:
Välimäki Petra, Ylinen-Yritys päiväkoti
Koskinen Essi, Honkakylän varhaiskasvatuskeskus
Koukkari Tarja, Pikkumetsän päiväkoti
Ventä-Hongisto Taru, Onnimannin päiväkoti
Mäkinen Liisa, Onnimannin päiväkoti
Niemelä Leena, Hyllykallion päiväkoti
Latvanen Essi, Hyllykallion päiväkoti
Ojala Enni, Tanelinrannan päiväkoti
Itämäki Anni, Taika päiväkoti
Saarenpää Eija, Taika päiväkoti
Nikko Marika, Simunan päiväkoti
Kiiveri Sonja, Tikkuvuoren päiväkoti
Karhunmäki Sanna, Tikkuvuoren päiväkoti
Rajamäki Sanni, Marttilan päiväkoti
Saarimaa Essi, Pajuluoman päiväkoti
Uusitalo Janette, Pappilantie, Pikkulinnun päiväkoti
Ojalan Elina, Lintuviidan päiväkoti
Vierula Riikka, Tenavakodin päiväkoti
Kivistö Vanessa, Katajalaakson päiväkoti
Kiviranta Satu, Joupin päiväkoti
Ylihärsilä Minna, Joupin päiväkoti
Ruohomäki Elisa, Joupin päiväkoti
Malmi Eveliina, Kultavuoren päiväkoti
Yli-Rantala Annika, Pikkumetsän päiväkoti
Järvinen Piritta, Pikkumetsän päiväkoti
Assila Anne, Pikkumetsän päiväkoti
Peuronen Anu, Satulinnan päiväkoti
Mörsky Piia, Keskuspuiston päiväkoti
Niemi Päivi, Kertunlaakson päiväkoti
Mäki-Mantila Essi, Rekitie

Varhaiskasvatuksen lastenhoitajan toimiin valitut:
Väyrynen Juha, Pappilantie, Pikkulinnun päiväkoti
Vavuli Pasi, Tanelinrannan päiväkoti
Annala Leena, Taika päiväkoti
Packalén Sari, Taika päiväkoti
Laitila Aija, Lintuviidan päiväkoti
Luoma-Aho Anni, Pajuluoman päiväkoti
Koivumäki Jenni, Metsäkulman päiväkoti
Yliniemi Maarit, Onnimannin päiväkoti
Kulmala Kastehelmi, Onnimannin päiväkoti
Kaukola Tuula, Keskuspuiston päiväkoti
Wallenius Kati, Kultavuoren päiväkoti
Mäki-Mantila Leena, Honkakylän varhaiskasvatuskeskus

Varhaiskasvatuksen ryhmäperhepäivähoitajan toimiin valitut:
Louvesniemi Taru, Haapaluoman varhaiskasvatuskeskus
Väljä Sirpa, Kouran ryhmäperhepäiväkoti

Varhaiskasvatuksen päiväkotihuoltajan toimiin valitut:
Kitinoja Heli, Keskuspuiston päiväkoti
Rissa Maritta, Onnimannin päiväkoti
Korpela Tuija, Tikkuvuoren päiväkoti
Rantanen Sandra, Ylinen-Yritys päiväkoti
Laitinen Liisa, Pajuluoman päiväkoti
Rasku Tuula, Rekitien päiväkoti
Vakakeskushuoltaja:
Rintakangas Katja, Haapaluoman vaka



Lue kommentointisäännöt ennen viestin kirjoittamista. Viestejä päivitetään ma─pe klo 8─15.45. Kaikki viestit tarkistetaan ennen julkaisua. Kommentteihin ei vastata.

Minkä värinen on mustikka?

Kommentit

Ei kommentteja