+
Tulosta
Etusivu

Vanhempaintoimikunta

Koti ja koulu

Vanhempaintoimikunnan tehtävä on tukea kodin ja koulun yhteistyötä.
Toimikunta on mukana järjestämässä erilaisia koulun toimintaa tukevia tapahtumia ja julkaisuja.

Vanhempaintoimikunta jakaa myös Sisu-stipendejä keväällä koulun oppilaille.

Toivomme yhteydenottoja vanhemmilta koulua koskevissa asioissa.

Jäsenet lukuvuonna 2017 - 2018:

Pasi Kivisaarikoulun edustajapasi.kivisaari@seinajoki.fi050 347 93 34

Jarkko Kankaanpää 1A jarkko.kankaanpää@anvia.fi 050 597 35 20
Jaana Takala 1B jaana.takala@seinajoki.fi 050 360 50 45
Ari Timonen2A ari.timonen@canorama.fi
Heidi Harju2B heidi.niskakangas@gmail.com040 758 77 19
Jarmo Kattelus 3A, rahastonhoitaja jarmo.kattelus@sedu.fi 040 868 07 66
Marjo Niskanen 3B ma.niskanen@luukku.fi 040 521 78 88
Piia Hirsimäki
Hanna Luoma-Nirva
Kimmo Vinni
4A piiahirsimaki@gmail.com
hanna.luoma-nirva@netikka.fi
kimmo.vinni@taloasema.fi


044 27168 48
Jarno Jaskari 4B, rahastonhoitaja jarno.jaskari@gmail.com 050 076 47 65
Jyri Ketonen 5A jyri.ketonen@nic.fi 050 517 08 12
Petri Luhtala 5B, puheenjohtaja petri.luhtala@sedu.fi 040 868 06 35
Marko Orpana 6A mve.orpana@gmail.com 050 370 77 22
Mila Kivineva6B, sihteerimila@aitoneva.com

Kärjen koulu

Koulutaival 3

60200 Seinäjoki

Puhelin opettajien huoneeseen: (06) 416 2704
Puhelin rehtorille: 050 347 9334 (06) 416 2703
Puhelin vahtimestarille: 040 7292850
Faksi: (06) 416 6356