+
Tulosta
Etusivu

Vanhempaintoimikunta

Koti ja koulu

Vanhempaintoimikunnan tehtävä on tukea kodin ja koulun yhteistyötä.
Toimikunta on mukana järjestämässä erilaisia koulun toimintaa tukevia tapahtumia ja julkaisuja.

Vanhempaintoimikunta jakaa myös Sisu-stipendejä keväällä koulun oppilaille.

Toivomme yhteydenottoja vanhemmilta koulua koskevissa asioissa.

Jäsenet lukuvuonna 2016 - 2017:

Pasi Kivisaarikoulun edustaja pasi.kivisaari(at)seinajoki.fi 050 3479334
Petri Luhtala 4B, puheenjohtaja petri.luhtala(at)sedu.fi 040 8680635

1A
Heidi Harju 1B heidi.niskakangas(at)gmail.com
Jarmo Kattelus 2A, rahastonhoitaja jarmo.kattelus(at)sedu.fi
Marjo Niskanen 2B ma.niskanen(at)luukku.com
Hanna Luoma-Nirva 3A hanna.luoma-nirva(at)netikka.fi
Piia Hirsimäki 3A piiahirsimaki(at)gmail.com
Jarno Jaskari 3B, rahastonhoitaja jarno.jaskari(at)rocla.com
Jyri Ketonen 4A jyri.ketonen(at)nic.fi
Marko Orpana 5A mve.oprana(at)gmail.com
Mila Kivinen 5B, sihteeri mila(at)aitoneva.com
Jarkko Kankaanpää 6A jarkko.kankaanpaa(at)anvia.fi
Kimmo Vinni 6B kimmo.vinni(at)taloasema.fi





Kärjen koulu

Koulutaival 3

60200 Seinäjoki

Puhelin opettajien huoneeseen: (06) 416 2704
Puhelin rehtorille: 050 347 9334 (06) 416 2703
Puhelin vahtimestarille: 040 7292850
Faksi: (06) 416 6356