Tapahtumat - RSS Tapahtumat fi Thu, 28 Feb 2013 11:51:26 +0200 Thu, 13 Dec 2018 10:20:55 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/tapahtumat.xml.stx Lucianpäivän juhla Apila-kirjastossa Thu, 13 Dec 2018 09:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/UwpKfNfD8.html.stx Harry Potter -kerho pääkirjastossa Thu, 13 Dec 2018 17:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/09/Izt6BJPRV.html.stx Lasten kino: Katso elokuva ja laula mukana! Thu, 13 Dec 2018 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/Mmdp6ZL0F.html.stx Jouluinen iltasatutunti Ylistaron kirjastossa Thu, 13 Dec 2018 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/auURVnLVT.html.stx VOCAL! goes BAD @ Apila Thu, 13 Dec 2018 18:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/BcMgi4oV8.html.stx Paha maisema -valokuvanäyttely Thu, 27 Sep 2018 18:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/09/OPr5FH8a5.html.stx Suomalainen kansallispuku -näyttely Sun, 21 Oct 2018 00:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/10/1LZSlZVU3.html.stx Meidän tarinoitamme - nuoria eteläpohjalaisia taiteilijoita Taidehallilla Sat, 10 Nov 2018 12:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/JZdlj1KzD.html.stx Juhani Tuomi: Hyvää taidetta Taidehallin Uudessa Studiossa Sat, 24 Nov 2018 12:00:15 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/vFijU4Zid.html.stx Suomalainen kansallispuku -näyttelyn maksuttomat opastusvartit keskiviikkoisin Wed, 28 Nov 2018 17:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/tLsg0PG8p.html.stx Ihmisen roolihahmot pelissä -näyttely pääkirjastossa Sun, 2 Dec 2018 09:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/10/9uiVyVebz.html.stx Figuureja-näyttely pääkirjastossa Mon, 3 Dec 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/sQx0OjJS7.html.stx Repairs & Care - esityistaideteos, puoti ja performatiivinen korjauspalvelu Mon, 10 Dec 2018 00:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/Akdxzul0t.html.stx Hetkinen ennen joulua -lastenesitykset Ylistaron kirjastossa Fri, 14 Dec 2018 09:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/a846154NP.html.stx Nurmon kirjaston joulukuun satunäytelmä Fri, 14 Dec 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/07/OcApv8MRh.html.stx World Literature Fair in the main library Fri, 14 Dec 2018 15:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/xDRsWghCN.html.stx Luritus-kuoron Tonttushow pääkirjastossa Sat, 15 Dec 2018 14:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/M6AJUwDyl.html.stx Tuiki joulupuu -nukketeatteriesitys pääkirjastossa Mon, 17 Dec 2018 17:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/8HygODF4F.html.stx Tuiki joulupuu -nukketeatteriesitys pääkirjastossa Mon, 17 Dec 2018 18:15:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/4IhUNJVt5.html.stx Tuiki joulupuu -nukketeatteriesitys pääkirjastossa Tue, 18 Dec 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/3pGphDsvj.html.stx Lasten kino: Katso elokuva ja laula mukana! Wed, 19 Dec 2018 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/FdOhGMASR.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljettu joulunpyhinä Mon, 24 Dec 2018 00:01:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/09/DChYB5l4f.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljetaan ma 31.12. klo 18.00 Mon, 31 Dec 2018 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/09/ObEJcZNmH.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljettu ti 1.1.2019 Tue, 1 Jan 2019 00:01:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/09/PFXcuRTan.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljettu su 6.1. Sun, 6 Jan 2019 00:01:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/TgGbRdVQJ.html.stx Koko perheen Jääjuhla Sun, 6 Jan 2019 14:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/UN5TfYVNb.html.stx Flammukankaita ja helysolkia - kansallispukuja kaikilla mausteilla Sun, 6 Jan 2019 14:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/xnwOU4ZR5.html.stx Tietovisa pääkirjastossa Tue, 15 Jan 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/fS5yMp14t.html.stx Harry Potter -kerho pääkirjastossa Thu, 17 Jan 2019 17:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/09/JT8n9SLa1.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 23 Jan 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/1QLYClatf.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 31 Jan 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/fEIx9UCNP.html.stx Kirjavinkkipiiri pääkirjastossa Thu, 7 Feb 2019 19:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/YYbrcoRKF.html.stx Tietovisa pääkirjastossa Tue, 12 Feb 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/cRpR6iVIR.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 20 Feb 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/0kbaC8aVn.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 7 Mar 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/ebwmQdcyR.html.stx Kirjavinkkipiiri pääkirjastossa Thu, 14 Mar 2019 19:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/Y4Kuz2DSN.html.stx Tietovisa pääkirjastossa Tue, 19 Mar 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/bzSCrXEn5.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 27 Mar 2019 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/05LhUgGhX.html.stx SKOR-klubi: Pariisista pohjanmaalle Tue, 2 Apr 2019 18:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/Lx0Ga9xBr.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 4 Apr 2019 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/e2lZT41lr.html.stx Kirjavinkkipiiri pääkirjastossa Thu, 11 Apr 2019 19:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/XYJiacrjP.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljetaan to 18.4. klo 18.00 Thu, 18 Apr 2019 18:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/QgvjtiM4J.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljettu pääsisäisenä Fri, 19 Apr 2019 00:01:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/12/PehL0foP5.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 24 Apr 2019 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/zQUvbpkxf.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 2 May 2019 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/11/dU7nsQs6V.html.stx Kevät-Alvar Sat, 4 May 2019 00:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/06/3FE2tlK9l.html.stx Pikkuprovinssi 2019 Thu, 16 May 2019 00:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/tapahtumat/2018/06/21J9EZpZl.html.stx