Uimahalli-Urheilutalon tapahtumat - RSS Uimahalli-Urheilutalon tapahtumat fi Tue, 8 Oct 2013 12:14:24 +0300 Fri, 11 Oct 2019 13:56:17 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/tapahtumat.xml.stx Seinäjoen Energian tarjoama uintipäivä Sat, 12 Oct 2019 10:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/10/m1l3DbZcr.html.stx Kuutamouinti Mon, 14 Oct 2019 19:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/09/lM2szAlEz.html.stx Porukalla liikkeelle -perhetapahtuma Tue, 15 Oct 2019 17:31:00 +0300 Uimahalli- Urheilutalo suljettu Sun, 10 Nov 2019 00:01:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/08/GdK7kaDbf.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljetaan klo 18.00 Thu, 5 Dec 2019 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/08/Fm7Kkacmx.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljettu Fri, 6 Dec 2019 00:01:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/08/EuXjdha0R.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljetaan klo 18.00 Mon, 23 Dec 2019 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/08/DFVmevEiZ.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljettu Tue, 24 Dec 2019 00:01:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/08/CHv6V5uAF.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljetaan klo 18.00 Tue, 31 Dec 2019 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/08/AQKtfzXnf.html.stx Uimahalli-Urheilutalo suljettu Wed, 1 Jan 2020 00:01:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/liikuntapalvelut/liikuntapaikat/liikuntahallit/uimahalliurheilutalo/tapahtumat/2019/08/9g50Hl57L.html.stx