Taidehallin tapahtumat - RSS Taidehallin tapahtumat fi Thu, 27 Oct 2016 16:18:30 +0300 Fri, 20 Apr 2018 09:04:58 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/tapahtumat.xml.stx Väriä ja leikkiä -vauvojen värikylpy valokuvanäyttely Kässärin galleriassa Fri, 2 Mar 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/03/4Ek4XhQkN.html.stx Kehona sekä Anna-Lea Kopperi: Tunnetila taidehallilla Sat, 14 Apr 2018 12:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/02/2A77DbFZz.html.stx Anne Järvi, Niina Kiiveri ja Anna Pekkala: Kupla taidehallin Uudessa studiossa Sat, 21 Apr 2018 12:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/02/zwXhzFFkZ.html.stx K65 Kulttuurikeskiviikko: Tanssi Wed, 25 Apr 2018 13:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/01/MeXmpPosF.html.stx Torstaitapaaminen taidehallilla Thu, 26 Apr 2018 13:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/02/rr9LLN6Lr.html.stx Tanssillinen näyttelykierros: Tunnetila ja Kehona -näyttelyihin Sun, 29 Apr 2018 14:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/03/zHB5fYVZj.html.stx Tanssillinen näyttelykierros: Tunnetila ja Kehona -näyttelyihin Wed, 9 May 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/03/xu3AtD3Zr.html.stx Avoin yleisöopastus Taidehallin näyttelyihin Sun, 20 May 2018 14:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/04/W4GdrwFdT.html.stx Taiteentekijyyden elementit -työpaja Sat, 26 May 2018 12:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/03/dsCbPRP5f.html.stx K65 Kulttuurikeskiviikko: Kevätjuhlat Wed, 30 May 2018 13:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/01/LvqnApcp9.html.stx Avoin yleisöopastus Taidehallin näyttelyihin Wed, 6 Jun 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kulttuuripalvelut/seinajoentaidehalli/tapahtumat/2018/04/OeKEkhn2h.html.stx