Kirjaston tapahtumat - RSS Kirjaston tapahtumat fi Thu, 2 May 2013 12:57:53 +0300 Tue, 17 Jul 2018 09:46:17 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/tapahtumat.xml.stx Matkan kesken jääneen taas aloitin -näyttely pääkirjastossa Mon, 2 Jul 2018 12:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/iALvKtfA5.html.stx Vauvakino pääkirjastossa Wed, 25 Jul 2018 10:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/ZKCbUT9SX.html.stx Satupiknik pääkirjastossa Wed, 25 Jul 2018 14:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/7dH2QpE5N.html.stx Vieraslajit eivät kuulu Suomen luontoon -näyttely pääkirjastossa Wed, 1 Aug 2018 12:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/DpXPYeo45.html.stx 3D-ajokorttikoulutus pääkirjastossa Thu, 9 Aug 2018 17:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/07/DPVynkEWr.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 22 Aug 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/kFnKoyvwT.html.stx Iltasatutuokio Aallon kirjastossa Wed, 22 Aug 2018 18:15:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/JKUhoRTxt.html.stx Ekaluokkalaisten ilta pääkirjastossa Mon, 27 Aug 2018 17:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/ttQOEuERh.html.stx Vauvakino pääkirjastossa Wed, 29 Aug 2018 10:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/kYxsXDoGr.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 30 Aug 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/DW7mOI6q5.html.stx Satutuokio pääkirjastossa Fri, 31 Aug 2018 10:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/9zHRItiKT.html.stx Tietovisa pääkirjastossa Tue, 4 Sep 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/EDhiNXshh.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 12 Sep 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/mEuejCkmj.html.stx Moomma Nurmoos! Koko perheen tapahtumapäivä Sat, 15 Sep 2018 10:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/07/We0wnDb4f.html.stx Iltasatutuokio Aallon kirjastossa Wed, 19 Sep 2018 18:15:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/KGWxjmxQT.html.stx Nurmon kirjaston syyskuun satunäytelmät Thu, 20 Sep 2018 10:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/07/KQwueJmCL.html.stx Vauvakino pääkirjastossa Wed, 26 Sep 2018 10:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/Phuqjri2f.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 27 Sep 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/NrzMxcWyD.html.stx Satutuokio pääkirjastossa Fri, 28 Sep 2018 10:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/AkNVxxH5p.html.stx Tietovisa pääkirjastossa Tue, 2 Oct 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/ErcOtRgKr.html.stx Kirjavinkkipiiri pääkirjastossa Thu, 4 Oct 2018 19:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/SZtQAy70n.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 10 Oct 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/nMn0WNopp.html.stx Iltasatutuokio Aallon kirjastossa Wed, 24 Oct 2018 18:15:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/L0yXthpcT.html.stx Nurmon kirjaston lokakuun satunäytelmät Thu, 25 Oct 2018 10:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/07/LPEOSXXuP.html.stx Anssin lukupiiri Thu, 25 Oct 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/OUPjTH8yD.html.stx Satutuokio pääkirjastossa Fri, 26 Oct 2018 10:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/BEHBjnmXd.html.stx Vauvakino pääkirjastossa Wed, 31 Oct 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/OxK3N1nSH.html.stx Kirjavinkkipiiri pääkirjastossa Thu, 1 Nov 2018 19:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/TB1piKFjZ.html.stx Tietovisa pääkirjastossa Tue, 13 Nov 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/FQpABX7Mz.html.stx Iltasatutuokio Aallon kirjastossa Wed, 21 Nov 2018 18:15:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/LpjKfsT0H.html.stx Nurmon kirjaston marraskuun satunäytelmät Thu, 22 Nov 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/07/MOhkOKD0v.html.stx Anssin lukupiiri Thu, 22 Nov 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/P7fgZ4ZJt.html.stx Prinsessa/prinssipäivä Nurmon kirjastossa Fri, 23 Nov 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/07/NhPFfE3JV.html.stx Vauvakino pääkirjastossa Wed, 28 Nov 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/NJmjK6glZ.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 28 Nov 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/oCCJ4Axqn.html.stx Kirjavinkkipiiri pääkirjastossa Thu, 29 Nov 2018 19:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/05/Tdd2ic0LV.html.stx Satutuokio pääkirjastossa Fri, 30 Nov 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/Bpb3IlfmP.html.stx Nurmon kirjaston joulukuun satunäytelmä Fri, 14 Dec 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/07/OcApv8MRh.html.stx Satutuokion jouluspesiaali pääkirjastossa Fri, 14 Dec 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/CbCXfYXFF.html.stx Satutuokion jouluspesiaali pääkirjastossa Mon, 17 Dec 2018 18:15:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/DFs2NS469.html.stx Satutuokion jouluspesiaali pääkirjastossa Tue, 18 Dec 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/DxAUHuA6P.html.stx Kevät-Alvar Sat, 4 May 2019 00:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/06/3FE2tlK9l.html.stx