Kirjaston tapahtumat - RSS Kirjaston tapahtumat fi Thu, 2 May 2013 12:57:53 +0300 Fri, 19 Jan 2018 16:46:05 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/tapahtumat.xml.stx Lukion kuvisdiplomi -näyttely pääkirjastossa Tue, 2 Jan 2018 12:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/11/zBDmlEcE9.html.stx Astioita: Sokerikko/Kermakko -näyttely pääkirjastossa Tue, 2 Jan 2018 12:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/11/0XrunYl93.html.stx Kirjastomuotokuvia-valokuvanäyttely pääkirjastossa Thu, 4 Jan 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/94e7Iy0u5.html.stx Sunnuntaivieraana Markku Tuppurainen Sun, 21 Jan 2018 14:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/SWPrlakVR.html.stx Iltasatutuokio pääkirjastossa Wed, 24 Jan 2018 18:15:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/xiDhqMTQr.html.stx Satutuokio pääkirjastossa Fri, 26 Jan 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/uGIzMSfU5.html.stx Sunnuntaivieraana Timo Ristilä Sun, 28 Jan 2018 14:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/1GUYq6F2J.html.stx Vauvakino pääkirjastossa Wed, 31 Jan 2018 10:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/6ymlUsML7.html.stx Veden muotoja -näyttely pääkirjastossa Thu, 1 Feb 2018 12:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/TkGaAcRxL.html.stx Soturikissa-kerho pääkirjastossa Thu, 1 Feb 2018 17:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/mM7LU0got.html.stx GarageBand-kerho pääkirjastossa Mon, 5 Feb 2018 15:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/gDZ2esOyJ.html.stx Louhimon musakerho pääkirjastossa Tue, 6 Feb 2018 15:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/WwWTTQiQF.html.stx Elokuvailta pääkirjastossa Wed, 7 Feb 2018 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/4pSaDZ5LJ.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 8 Feb 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/P75PR4z5x.html.stx Nurmon kirjaston lukupiiri Mon, 12 Feb 2018 17:29:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/Jy0DN7y0D.html.stx Vähitellen selkenevää - apua oppimisen, hahmottamisen ja näkemisen pulmiin Tue, 13 Feb 2018 12:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/w07rgZHHX.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 14 Feb 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/s0YWSoCWT.html.stx Helmikuun satutuokiot Nurmon kirjastossa Thu, 15 Feb 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/FI3YhJr5p.html.stx Louhimon musakerho pääkirjastossa Tue, 20 Feb 2018 15:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/W43ba24d1.html.stx Louhimon musakerho pääkirjastossa Tue, 6 Mar 2018 15:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/VSAtXjUZn.html.stx Elokuvailta pääkirjastossa Wed, 7 Mar 2018 18:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/6euI7Wo7R.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 8 Mar 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/PsS4gFeRZ.html.stx Nurmon kirjaston lukupiiri Mon, 12 Mar 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/KhMPfKmgX.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 14 Mar 2018 17:30:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/sZNVVJJ3t.html.stx Maaliskuun satutuokiot Nurmon kirjastossa Thu, 15 Mar 2018 10:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/G0uWDe47Z.html.stx Louhimon musakerho pääkirjastossa Tue, 20 Mar 2018 15:00:00 +0200 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/UlGwEUvhD.html.stx Louhimon musakerho pääkirjastossa Tue, 3 Apr 2018 15:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/TIvAGeWC3.html.stx Elokuvailta pääkirjastossa Wed, 4 Apr 2018 18:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/8c4QnqO17.html.stx Nurmon kirjaston lukupiiri Mon, 9 Apr 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/LXh19dIM1.html.stx Anssin lukupiiri pääkirjastossa Thu, 12 Apr 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/QRD8L8biH.html.stx Louhimon musakerho pääkirjastossa Tue, 17 Apr 2018 15:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2018/01/SrVZ2kEAt.html.stx Ennan lukupiiri pääkirjastossa Wed, 18 Apr 2018 17:30:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/tJhb67yBp.html.stx Huhtikuun satutuokiot Nurmon kirjastossa Thu, 19 Apr 2018 10:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/12/HEbicnvhN.html.stx Pikkuprovinssi Thu, 17 May 2018 17:00:00 +0300 http://www.seinajoki.fi/kulttuurijaliikunta/kirjasto/tapahtumat/2017/11/n6ARmjFwD.html.stx